Operator la mașina de tăiat metale cu plasmă/Оператор станка для плазменной резки металла

25 000 MDL
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее специальное
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilități: Introducerea datelor în program (Cam-Duct), Intreținerea mașinii conform reglementărilor, Tăierea pieselor din tablă subțire. Cerințe: Studii medii speciale, Capacitate de citire a desenelor, Acuratețe, atitudine responsabilă față de muncă, Dorință binevenită de îmbunătățire a competențelor și calificărilor. Condiții de lucru: Angajare oficială, Pachet social complet, Program de lucru: L-V , 8.00-17.00, pauza 1 ora, Salariu: 12000-25000 lei (in functie de experienta). - - - - - Обязанности: Ввод данных в программу (Cam-Duct), Обслуживание станка в соответствии с регламентами, Раскрой деталей из тонколистового металла. Требования: Среднее специальное образование, Умение читать чертежи, Аккуратность, ответственное отношение к работе, приветствуется желание повышать навыки и квалификацию. Условия работы: Официальное трудоустройство, Полная занятость, Социальный пакет, График работы: Пн.-Пт. С 8.00-17.00, обед 1 час, Зарплата: 12000-25000 леев (в зависимости от опыта).

pегион Молдова Кишинёв мун. Старая Почта

DITRADE ENGINEERING SRL

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica