DITRADE ENGINEERING SRL

Compania "DI & TRADE ENGINEERING" SRL - ofera intregul complex de servicii de ingineria in domeniul proiectarii,montarii lucrarilor de punere in functiune, deservirii pe garantie si deservirii tehnice a sistemelor de climatizare, ventilare, incalzire, izolare, canalizare, automatica si electrica

Вакансии

Responsabilități: Introducerea datelor în program (Cam-Duct), Intreținerea mașinii conform reglementărilor, Tăierea pieselor din tablă subțire. Cerințe: Studii medii speciale, Capacitate de citire a desenelor, Acuratețe, atitudine responsabilă față d

  • Стаж работы До 2-х лет
  • Образование Среднее специальное
  • График работы Полный день

Dorințe pentru candidat: Învățământ secundar general Învățământ special (școală profesională, colegiu etc.) - bun venit Experiența într-o poziție similară este binevenită Abilitatea de a citi desene de lucru și desene generale Abilitatea de a lucra cu une

  • Стаж работы Нет опыта работы
  • Образование Без образования

Условия работы: Заработная плата Режим работы: понед-пятница 8-17; Официальное трудоустройство; Социальное и медицинское страхование согласно ТК Молдовы. Что надо делать: Погрузка/ разгрузка товаров Размещение товаров на складе Требования: Исполнительн