Rogob

Rogob

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, întreprinderea FPC "Rogob" SRL este la ziua de astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standartizare de calitate europenă.

Вакансии

Specialist Planificare Vânzări з/п не указана

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Specialist Planificare Vânzări. În rolul de Specialist Planificare Vânzări vei fi responsabil de colectarea și consolidarea informațiilor, vei pregăti rapoarte și analize

Operator Sectia Producere з/п не указана

Rogob este în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Operator în secția Producere ce așteptăm: - studii medii sau medii incomplete - experiență anterioară (avantaj) - atenție, pro-activitate ce oferim: - Carieră într-o companie în

Depozitar з/п не указана

Responsabilitati tale: - Depozitarea marfii; - Evidenta produselor la depozit; - Respectarea procedurilor interne; - Predarea-primirea produselor din gestiune; - Efectuarea lucrului in conformitate cu politica companiei, legislatia si normele de teh

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru funcţia de Vânzător-casier, pentru comercializarea produselor alimentare în magazinele Rogob din Chișinău. responsabilitățile tale: identificarea necesităților clienților, consultare ș

Operator facturare з/п не указана

Operator facturare Responsabilitati: - Reflectarea corecta in sistemul informatic a tuturor operatiunilor efectuate cu marfurile aflate in stoc; - Emiterea facturilor de livrare, conform procedurilor interne si a instructiunilor sefului direct; - A

Muncitor depozit з/п не указана

Muncitor depozit Responsabilitatile tale: - Formează comanda conform Fişei preluate. - Stickerează corect produsele. - Ambaleaza produsele în conformitate cu procedura si instrucţiunile de producere. - Depozitează produsele în lăzi. Ce aşteptă

Bucatar з/п не указана

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de BUCATAR. Responsabilitatile tale: - Aranjeaza si decoreaza mancarea inainte de a fi servita pe farfurii, dupa cum cere fiecare fel de mancare preparata; - Raspunde de calitat

Merceolog з/п не указана

Rogob este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de MERCEOLOG. Responsabilitatile tale: - Întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor; - Primeşte şi verifică marfa livrată de furnizor