Vion Impex SRL

Вакансии

Completator marfuri la depozit з/п не указана

Angajăm Completator marfuri la depozit Ce trebuie sa faci: - sa selectezi şi sa ambalezi produsele pentru expediere; - sa depozitezi mărfurile; - sa manipulezi stocurile de marfa conform indicaţiilor primite de la superior; - sa fii ordonat si

Operator supraveghere video з/п не указана

Operator supraveghere video Cerinte: - Supraveghere video în magazinele Casa Curata - Spirit de analiza, atenție la detalii. - Capacitatea de analiza si evaluare corectă a informație. - Cunoasterea limbilor romana si rusa - Responsabilitate, onestisi

Agent de vinzari (regiunea Centru) з/п не указана

Cerinţe: Studii superioare finisate; Competenţe de negocieri şi convingere; Experienţă în domeniul vînzărilor minim un an; Abilităţi de comunicare verbal şi scrisă, planificare profesională, spirit de echipă; Cunoaşterea limbilor romană, rusă;

Обязанности: следить за выкладкой максимально полного ассортимента продукции в соответствии со стандартами мерчендайзинга; улучшать места размещения нашей продукции. Требования: Знание принципов организации торгового пространства; Знание методо

Мерчендайзер в METRO только по выходным дням суббота и воскресенье!!! Работа в магазине METRO Ставчены. Обязанности: - Выкладка полного ассортимента товаров компании (бытовая химия, бумажная продукция и косметика) в соответствии со стандартами мерче

Casa Curata Vanzator з/п не указана

Vânzător-consultant Casa Curată Filiale Ciocana, Botanica, Buiucani, Centru. CE TREBUIE SĂ FACI: - SĂ CONSULȚI clienții magazinului referitor la marfa expusă, - SĂ PROMOVEZI și SĂ VINZI produse de uz casnic și personal. - Activ, sociabil, îndr

Мерчендайзер в Магазине N1 Обязанности: - Выкладка полного ассортимента товаров компании (бытовая химия, бумажная продукция и косметика) в соответствии со стандартами мерчендайзинга; Требования: - Умение планировать и организовывать рабочий проце

Oferte pentru studenti part-time 5 ore pe zi cu salariu 25-35 lei/ora. Promouter-consultant Ce vei mai face: - vei promova produsele companiei; - vei direcţiona clienții în magazin în dependenţă de solicitările lor; - vei oferi informaţii gener