Angajăm Content și SMM Manager + Graphic Designer

Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Без образования
Образование
Кишинёв мун.
Регион

Descrierea postului: Căutăm un profesionist creativ pentru a se alătura echipei noastre în domeniul imprimării și broderiei pe articole textile și vestimentare. Rolul include crearea de conținut foto și video, precum și designul grafic utilizând Adobe Illustrator, Photoshop și alte aplicații relevante. Responsabilități: Crearea și gestionarea de conținut vizual pentru platformele de social media (Instagram, TikTok, etc.) Design grafic pentru articole textile și campanii de marketing Colaborarea cu echipa pentru dezvoltarea de strategii de promovare online Monitorizarea și analiza performanțelor pe social media Cerințe: Cunoștințe minime în utilizarea Adobe Illustrator și Photoshop Familiaritate cu platformele de social media Creativitate și dorința de a învăța Experiența anterioară în domeniu nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj Compania oferă: Angajare oficială Mediu de lucru dinamic și creativ Oportunități de dezvoltare profesională Dacă ești pasionat de design și social media și vrei să contribui la un proiect inovativ, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la [vezi email]. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

pегион Молдова Кишинёв мун. Буюканы