Colector comenzi în depozit

Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rom

Responsabilități: -Formează comanda conform Fişei preluate; -Etichetează corect produsele; -Compară, sortează și verifică produsele finite; -Încarcă produsele pregătite pentru livrare. Cerințe: -Experiență similară (avantaj); -Cunoștințe de operare PC; -Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi/ture; -Atenție la detalii, spirit practic, responsabilitate, punctualitate și dorința de a lucra în echipă. Ce oferim: -Carieră în una dintre cele mai mari companii producătoare din țară; -Salariu competitiv; -Instruiri în domeniul de activitate; -Mediu de lucru dinamic și interactiv; -Prânz gratuit; -Transport de serviciu tur-retur pe traseele: fabrică - or.Criuleni; fabrică - Hîrtopul Mic; fabrică - Dubăsarii Vechi. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.

Departamentul Resurse Umane