manager transport

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitati: incheierea comenzilor de transport; Gestionarea bazei de date de clienti noi si potentiali Negocierea conditiilor contractuale Cerinte: Studii superioare sau in curs de finsare in domeniul finantelor ,logisticei si/sau relatiilor internationale. Experienţă în domeniul transporturilor, precum şi cunoştinţele de legislaţie europeană de transport, constituie un avantaj; Experienta in utilizarea platformelor de transport international constituie un avantaj major. (123cargo, timocom,etc) Cunoştinţe MS Office; Capacitate de comunicare, informare, analiză cu clienţii si subcontractorii de transport; atent la detalii. Rezistenţă la stres. Salariu negociabil. Asteptam CV-urile(cu foto) la adresa finciuc.lilia@movelogistics.md Pentru detalii nu ezitati sa ne contactati

regiune Moldova Chișinău mun.