Șef stație de alimentare cu combustibil Briceni, com.Colicăuți

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Briceni
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - asigurarea controlului zonei de lucru în timpul descărcării combustibilului, participarea la descărcarea cisternei, verificarea sigiliilor, calităţii combustibilului şi completarea documentelor de însoțire conform datelor privind descărcările efectuate; - măsurarea rezervelor de combustibil și verificarea contoarelor de la pompe după încheierea fiecărei ture; - asigurarea funcționalității din punct de vedere tehnic a staţiei de alimentare; - luarea măsurilor în vederea menținerii ordinii și curățeniei în zona de lucru în conformitate cu standardele companiei; - asigurarea deservirii adecvate a clienților conform standardelor stabilite, dar și participarea nemijlocită la procesul de deservire; - conducerea angajaților stației de alimentare aflați în subordine; - gestionarea activității marketului şi cafenelei de pe lîngă stația de alimentare. Așteptări privind nivelul de calificare și abilitățile candidatului: - studii superioare (tehnice, economice, manageriale); - cunoștințe bune de operare PC (MS Office); - cunoașterea limbilor rusă și română; - competențe în domeniul organizării activității, conducerii echipei, soluționării situațiilor de conflict; - cunoașterea bazelor contabilității (constituie un avantaj); - experiența în vînzări sau deservirea clienților (constituie un avantaj); Compania oferă: - angajare oficială cu garantarea pachetului social integral; - compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice. Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa electronică: hr@bemol.md, cu specificarea postului vacant Șef stație de alimentare Briceni, com.Colicăuți   Vor fi contactați doar candidații selectați.

regiune Moldova Briceni

Bemol

Bemol

Proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil "BEMOL" în Republica Moldova