Șef Casierie Centrală în magazinul METRO Chișinău 2 (Botanica)

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Responsabilităţi: coordonarea, întocmirea și verificarea activității financiar-contabile a Compartimentului Casierie Centrală; prelucrarea documentelor referitoare la vânzări și transmiterea acestora lunar către Departamentul Financiar-Contabilitate din Sediul Central, conform procedurilor interne; prelucrarea informațiilor zilnice de vânzare a magazinului; constatarea greșelilor găsite la Inchiderile de zi și informarea Șeful Supraveghere Case, respectiv Supraveghetori case despre acestea; depistarea erorilor serviciu livrare; Noi îți oferim: salariu competitiv program de muncă flexibil sisteme motivaționale atractive perioadă de stagiere achitată tichete pentru masă reduceri la cumpărăturile efectuate în magazin programe de instruire: teoretice și practice la standarde internaționale programe de dezvoltare în carieră mediu prietenos și pozitiv Cerinţe: studii superioare: contabilitate sau economie limba română, rusă – fluent experienţă în domeniu, minim 1 an cunoaşterea sistemelor de operare Windows cunoașterea sistemului de operare SAP – prezintă avantaj buna cunoaştere a principiilor de gestiune contabilă abilităţi de analiză şi atenţie la detalii implicare și responsabilitate Dacă eşti interesat de oferta noastră, ne găsești aici: https://smrtr.io/kWQ4g Magazin METRO Chișinău 2: Telefon de contact: 078415415 Poţi completa CV-ul la Intrare Clienţi sau pe site-ul nostru: https://cariere.metro.md/ Te aşteptăm cu drag în echipa noastră

pегион Молдова Кишинёв мун. Ботаника

sef sectie resurse umane