Reprezentant Medical

До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Descrierea postului: * Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu potențialii clienți, inclusiv medici, clinici și alte instituții medicale; * Prezentarea produselor și serviciilor oferite de Clinica Sante, evidențiind avantajele și beneficiile acestora; * Întocmirea și gestionarea eficientă a planului de vânzări, cu scopul de a atinge și depăși obiectivele stabilite; * Participarea la evenimente și conferințe relevante din domeniul medical pentru a-și promova produsele și pentru a dezvolta relații de afaceri. Cerințe: * studii superioare * ambiție, motivație pentru carieră; * abilități de comunicare și negociere; * dorință și capacitate de a învăța; * disponibilitate pentru program de lucru full time; * experiența în vînzări minimum 2 ani; * cunoștințe de operare PC. * permis de conducere cat. B Oferim: * posibilitate de integrare într-o echipă de profesioniști; * oportunități de carieră; * șanse reale de stimulare. CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md(vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 079774114. E-mail: e.mocanu@clinica-sante.ro hr@clinica-sante.md,

pегион Молдова Кишинёв мун.