Manager-logist Менеджер -логист

25 000 MDL
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум, Анг
языки

Atribuții principale: Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii; Organizarea transportului auto de marfă. Cerințe față de candidați: Studii superioare; - cunoașterea obligatorie a limbilor română, rusă, engleză; - cunoștințe avansate de operare pe calculator și o bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office; - experiența profesională în domeniul transportului și logisticii constituie avantaj. Calități personale: -comunicativitate; -punctualitate; -responsabilitate; -spirit de inițiativă. Condiții de muncă: desfășurarea activității profesionale în cadrul unei companii stabile ce se dezvoltă dinamic; -angajare oficială; -program de lucru full-time; -salarizare în acord progresiv de la 25 000 lei -Compania oferă: instruire, pachet social. Selecția se va face pe baza CV-urilor: libra.logistic@mail.ru.

pегион Молдова Кишинёв мун.