Jurist/юрист

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Обязанности: - Представление интересов компании и ее клиентов в госструктурах; - Составление договоров, дополнительных соглашений; - Систематизация договорной базы компании; - Ответы на запросы контролирующих органов. Требования к соискателям: - Наличие высшего юридического образования- Опыт работы на аналогичной должности — не менее 3-х лет; - Знание законодательства Республики Молдовы .; - Опыт составления договоров/соглашений; - Знание русского и румынского языков. - Мобильность, целеустремленность, коммуникабельность, честность, порядочность, пунктуальность; - Умение быстро решать проблемные ситуации Мы предлагаем: Хорошие условия работы, хороший коллектив; Соцпакет, корпоративная мобильная связь. Действует система премирования Уровень оплаты обсуждается с кандидатом на собеседовании. Atribuțiile: - Reprezentarea intereselor companiei și ale clienților săi în agențiile guvernamentale; - Intocmirea de contracte, acorduri suplimentare; - Sistematizarea bazei contractuale a companiei; - Răspunsuri la anchetele autorităților de reglementare. Cerințe pentru solicitanți: - Disponibilitatea învățământului juridic superior - Experiență de muncă într-o funcție similară - cel puțin 3 ani; - Cunoașterea legislației Republicii Moldova .; - Experiență în redactarea contractelor / acordurilor; - Cunoașterea limbilor ruse și române. - Mobilitate, intenție, sociabilitate, onestitate, decență, punctualitate; - Abilitatea de a rezolva rapid situațiile problemă Noi oferim: Condiții de muncă bune, echipă bună; Pachet social, comunicații mobile corporative. Există un sistem de bonusuri Nivelul de plată este discutat cu candidatul la interviu.

regiune Moldova Chișinău mun.

Combinatul de Articole din Carton

Производство и реализация гофрокартона и упаковки из гофрокартона и тары литой бумажной для транспортировки куриных яиц