HORUS

Companie de constructii

Anunțuri de angajare

Masinist la macarale cu turn з/п не указана

Compania angajeaza MASINIST LA MACARALE CU TURN Angajarea cu intreg pachet social. Detalii la tel. 069077439; str. M. Sadoveanu 4/10

Paznic з/п не указана

Angajarea cu tot pchetul social. Salariul achitat la timp. Program de lucru; 1/2 Str.Gagarin 10 Detalii la telefon 069077439

Грузчик з/п не указана

Грузчик Требования к кандидатам: - Трудоспособный, выносливый, физически подготовленный. - Ответственность, терпение, трудолюбие. Основные обязанности: - Погрузка и разгрузка товаров на складе. - Проверка товара перед погрузкой/разгрузкой. - Размеще

Сonducator auto з/п не указана

Compania angajeaza la lucru conducatori auto: MAZ (самосвал) (10 t), categ.B,C; MERCEDES , categ.B,C. (3,5 t). Cerințe: Experiență de muncă min 5 ani. Pesoana responsabila, punctual. Compania oferă: Salariu motivat și întreg pachet social. ул.М.С

Operator Call Centru з/п не указана

Operator Call Centru Responsabilități de bază: *Primirea și efectuarea apelurilor telefonice; *Colectarea şi sistematizarea informațiilor; *Informarea și convingerea clienților; *Asigurarea livrării produselor; *Lucru cu internet magazinul. Cerințe f

Manager vînzari imobiliare з/п не указана

Manager vînzari imobiliare Cerințe față de candidați: - Studii superioare. - Abilități deosebite de comunicare, prezentare si convingere. - Cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă. - Experiență în vînzări (constituie un avantaj).

Specilist în marketing și digital marketing Cerințe față de candidat: Studii superioare de profil. Experiență în domeniu min.2 ani. Cunoașterea limbilor română și rusă. Creativitate, ingeniozitate, perseverență, atitudine loială. Abilități excel

Специалист по логистике и внешнеэкономической деятельности Основные требования: - высшее образование; - знание молдавского, русского и английского языка; - пунктуальность, ответственность; - умение вести переговоры; - инициативность, креативность, ц

Montatori usi ferestre din aluminiu si PVC з/п не указана

Обязанности: - Монтаж окон ПВХ и алюминиевых конструкций; Требования: - Oпыт работы в монтаже ПВХ конструкций обязателен от 1 года; - Пунктуальность, качественное выполнение работы. Условия: - Иногородним предостовляем жилье. - Своевременная выплата

Штукатуры, кровельщики з/п не указана

Строительной компании требуются на постоянную работу: 1. Штукатуры 2. Кровельщики ул.М.Садовяну 4/10 тел. 069077439

Office manager з/п не указана

Compania anunță concurs pentru postul vacant Office manager Obligațiuni si responsabilițăți esențiale: Primirea, procesarea ș repartizarea informației (apeluri telefonice, scrisori, fax etc.). Urmărește agenda directorului. Stabilește împreună c