HORUS

Companie de constructii

Anunțuri de angajare

Рабочие на стройку з/п не указана

Рабочие на стройку Строительной компании требуются на постоянную работу: 1. Каменщики 2. Бетонщики 3.Сварщики 4. Маляры-Штукатуры 5. Плиточники 6. Разнорабочие ул.М.Садовяну 4/10 тел. , 069077439

Manager clienti corporativi з/п не указана

Manager clienţi corporativi Sarcini de baza: Desfasoara activitatea comerciala in conformitate cu standartele si politicile comerciale ale companiei. Lucreaza cu partenerii existenti ai companiei si selecteaza clienti potentiali. Stabileste si par

manager vinzari imobiliare з/п не указана

Manager vînzari imobiliare Cerințe față de candidați: - Studii superioare. - Abilități deosebite de comunicare, prezentare si convingere. - Cunoașterea și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă. - Experiență în vînzări (constituie un avantaj).

Montatori usi ferestre din aluminiu si PVC з/п не указана

Обязанности: - Монтаж окон ПВХ и алюминиевых конструкций; Требования: - Oпыт работы в монтаже ПВХ конструкций обязателен от 1 года; - Пунктуальность, качественное выполнение работы. Условия: - Иногородним предостовляем жилье. - Своевременная выплата

Contabil-sef з/п не указана

Contabil - șef Cerințe față de candidat: Studii superioare în domeniul contabilității/economie/finanțe. Experiență de muncă în acest post min.5 ani. Cunoașterea legislației contabile, a documentelor financiare normative. Cunoștințe în domeniu evi

maturator / curatitor teritoriu з/п не указана

Compania angajeaza CURATITOR TERITORIU Angajarea cu intreg pachet social. Detalii la tel. 069077439; str. M. sadoveanu 4/10