Техник - Mонтажник телекоммуникаций

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Обязанности: - подключение клиентов к сети (установка ПО, настройка оборудования switch/router); - установка, замена оборудования; - ремонтно-восстановительные работы; - профилактическое обслуживание сети. Требования: - знания в области телекоммуникаций и сетей; - опыт работы в данной области /будет преимуществом, но не обязательно/; - водительские права кат.В /будет преимуществом, но не обязательно/; - оптоволоконная сварка /будет преимуществом, но не обязательно/; - образование специальное или высшее (техническое) /будет преимуществом, но не обязательно/; Компания предлагает: - стабильную зарплату от 7500 лей* + премии (*при наличии опыта работы); - полный соц.пакет; - транспорт; - корпоративный телефон; - обучение. Телефон для информации 022 300 000. Отправляйте CV на e-mail: ak@airstream.md. https://www.airstream.md/ Tehnician - Montator în telecomunicații Responsabilități: - conectarea clienților la rețea; - instalarea, înlocuirea echipamentelor; - lucrări de reparații și restaurări; - întreținerea preventivă a rețelei. Cerințe / Competențele necesare: - cunoștințe în domeniul telecomunicațiilor și rețelelor (instalare soft, configurare echipament: switch/router) ; - experiență în acest domeniu /ar fi un avantaj, dar nu neapărat/; - permis de conducere сat. B /ar fi un avantaj, dar nu neapărat/; - sudare cu fibră optică /ar fi un avantaj, dar nu neapărat/; - studii medii speciale sau superioare (tehnic) /ar fi un avantaj, dar nu neapărat/; Compania oferă: - salariu stabil de la 7.500 lei* + premii (*dacă aveți experiență în muncă); - pachet social complet; - transport; - telefon corporativ; - Instruire și studiere. Telefon pentru informații: 022 300 000, e-mail pentru CV: ak@airstream.md https://www.airstream.md/

regiune Moldova Chișinău mun.