Marketing Executive Media & Branding

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitățile postului: - elaborarea și implementarea planului media în conformitate cu planul strategic pentru dezvoltarea și amplificarea valorii vinului Moldovei; - managementul Planului mărcii Vinul Moldovei şi custodia identităţii corporative; - crearea de noi iniţiative şi activităţi care să atragă atenţia diferitor grupuri ţintă menite să ajute la dezvoltarea şi penetrarea imaginii vinului Moldovei; - gestionarea bugetului media în conformitate cu programul promoțional anual; - dezvoltarea și menținerea relațiilor bune cu jurnaliștii și alte părți interesate; - organizarea călătoriilor în Moldova pentru reprezentanţii mass-media (jurnalişti şi parteneri); - asistență generală pentru activitățile companiei; - administrarea bazei de date de contacte Media. Cerințe față de candidat: - studii: superioare în domenii relevante (marketing, comunicare, economie); - experienţă profesională: minim 3-5 ani în domeniul marketing și promovare, preferabil şi experienţă în domeniul vitivinicol; - să cunoască limba română şi limba engleză (scris şi vorbit). Limba rusă sau/şi alte limbi europene constituie un avantaj; - să deţină cetăţenia Republicii Moldova şi domiciliul stabil în Republica Moldova; - să cunoască Microsoft Office, Outlook, bazele de promovarea SMM. Compania oferă: - salariu motivant; - spor de performanţă; - deplăsări de serviciu; - telefonie mobilă asigurată; - transport de serviciu pentru exercitarea atribuţiilor de serviciu; - dinamism, activităţi la nivel naţional şi internaţional, posibilităţi de dezvoltare profesională. Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv80@search4staff.com Telefon de contact: 060 102 909 În CV indicați codul postului vacant: MAD CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

regiune Moldova Chișinău mun.