Trainer-instructor in contact-centru

Responsabilități: - Instruirea angajaților (operatori contact - centru) în vederea dobindirii cunoștințelor, abilităților, atitudinilor și comportamentelor necesare în activitatea lor curentă; - Asigurarea planificarii programelor de training; - Stabilirea scopurilor si obiectivelor instruirii și/sau prezentarilor, precum și ale metodelor de instruire; - Elaborarea materialelor de training, studiilor de caz, etc; - Prezentarea efectiva a programelor de training, in dependenta de necesitațile si obiectivele companiei si ale angajaților; - Elaborarea propunerilor de traininguri noi, in dependenta de nevoile identificate in timpul instruirii și aducerea propunerilor de dezvoltare. Cerințe: - Studii superioare, preferabil in stiințe socio-umane; - Experienţă profesională: minimum un 1 an (preferabil în domeniul call-center); - Calificarea necesară: cursuri de specializare; - Atestat de formator – va constitui un avantaj; - Utilizator experimentat PC: Word, Excel, PowerPoint; - Fluență în limba: de stat, rusă, engleza mediu/avansat. Noi oferim: - Salariu motivant; - Intregul pachet social; - Lucrul intr-o chipă tinară si dinamică; - Program de lucru: Full-time. Numar de telefon: 067334400 Persoana de contact: Olga E-mail: hr@viatel.md

regiune Moldova Chișinău mun. Buiucani

VIATEL

VIATEL

Контакт центр Viatel S.R.L