Merchandiser in departamentul de Vinzari

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rom

Descrierea postului: Verificarea aranjării produselor în raft în scopul unei bune prezentări a mărfii și plasări promoționale Verificarea termenelor de valabilitate a produselor Să controleze existența etichetelor de preț la raft pentru fiecare produs în parte Să urmărească stocul optim de marfă Să asigure aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei evitand situațiile fără stoc sau suprastoc. Cerinţe: Studii medii (finalizate) Atenție la detalii, bune abilități de comunicare Dorința și capacitatea de a învăța Disponibilitate pentru munca in teren Program de munca: full-time Nu este obligatorie experiența anterioară de lucru Oferim: Salariu competitiv plus bonus de performanță Pachet social întreg Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră Dacă vă regăsiți în descrierea de mai sus expedieți CV-ul cu indicarea postului «Merchandiser» la adresa de e-mail: hr@orbico.md Vor fi contactate doar persoanele selectate in baza CV-urilor.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

Orbico

Orbico

Orbico este distribuitorul a unui număr mare de branduri de calitate cunoscute la nivel global ce fac parte din categoria produselor de îngrijire a frumuseţii a produselor alimentare şi non-alimentare, aparate tehnice şi electrice pentru produse farmaceutice, s.a