Atenție! Se caută o Persoană creativă și ingenioasă! Salariu - negociabil.

Нет опыта работы
стаж работы
Гибкий
график работы
Без образования
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум, анг
языки

Responsabilități: - Creare de materiale informaționale pentru femei, - Menținerea paginilor retelelor sociale, - Cunoasterea fluenta a limbilor romana si rusă, engleza – avantaj, - cunoaşterea avansată a calculatorului: MS Office, Photoshop etc, - cunoștințe în marketing și/sau analiza web se vor aprecia, - Ingeniozitate, creativitate, comunicabilitate și seriozitate sunt cerințe obligatorii. Beneficii: - Lucrul intr-o echipa tinara; - Salariu competitiv (negociabil), cu perspective de crestere, in dependenta de performantele profesionale obtinute; - Bonusuri in functie de performantele obtinute; Cei interesati sunt invitati sa transmită CV-ul pe email: office@aursoft.md

pегион Молдова Кишинёв мун.

Aursoft SRL

Aursoft SRL

Мы являемся компанией которая занимается разработками веб приложениями, а также сайтов, интернет порталов, веб-систем, интегрированных мобильные веб-сайты (WAP) и индивидуальных бизнес программных продуктов.