Jurist

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: * Acordă asistență necesară pentru obținerea actelor permisive aferente domeniului de activitate a companiei; * Întocmirea actelor cu caracter juridic, contracte, notificări, reclamații, analiza corespondenței de afaceri, și etc.; * Reprezentarea companiei în fata autorităților publice, instituțiilor de orice natură, precum și în fața oricărei persoane juridice sau fizice; * Consultarea și informarea permanentă cu privire la modificările legislative; * Cunoașterea a Codului Muncii și a altor acte legislative relevante pentru resurse umane. Cerinte: * Studii superioare juridice; * Experiență de muncă în domeniu minim 1 an; * Cunoașterea a limbilor română și rusa; * Persoană organizată, punctuală și de încredere. Condiții oferite: * Salariu motivant; * Oficiu in Centru. Lucrul într-un mediu plăcut și colectiv prietenos; * Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei; * Grafic de lucru full-time: de luni până vineri. Oficiu: str. Albisoara, 4

regiune Moldova Chișinău mun. Centru