Operator Debitare Laser CNC 15000 lei

15 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Operarea și întreținerea mașinilor de debitare laser CNC. - Citirea și interpretarea desenelor tehnice pentru a asigura precizia tăierilor. - Verificarea calității pieselor tăiate și realizarea corecțiilor necesare. - Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura respectarea termenelor și standardelor de calitate. Cerințe: - Abilități bune de comunicare și lucru în echipă. - Atitudine proactivă și atenție la detalii. Oferim: - Un mediu de lucru profesionist și prietenos. - Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră. - Pachet salarial competitiv și beneficii atractive. - Program de lucru de luni până vineri, între orele 8:30 și 17:30. - Salariu de 15000 lei. - Fabrica se afla pe str. soseaua Balcani 1, locatia fabricii https://g.co/kgs/cWMqeu Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și dorești să contribui la succesul companiei noastre, trimite CV-ul tău la adresa de email decoprimplus@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon +373 69149694. Te așteptăm să faci parte din echipa Decoprim Plus! - - - - - - - - Обязанности: - Управление и обслуживание лазерных станков с ЧПУ. - Чтение и интерпретация технических чертежей для обеспечения точности резки. - Проверка качества вырезанных деталей и внесение необходимых коррекций. -Взаимодействие с производственной командой для обеспечения соблюдения сроков и стандартов качества. Требования: - Хорошие коммуникативные навыки и умение работать в команде. - Проактивное отношение и внимание к деталям. Мы предлагаем: - Профессиональную и дружелюбную рабочую среду. - Возможности для профессионального роста и карьерного продвижения. - Конкурентоспособную заработную плату и привлекательные бонусы. - Рабочий график с понедельника по пятницу, с 8:30 до 17:30. - Зарплата 15000 леев. - Завод находится на ул. шоссе Балканы 1, расположение завода https://g.co/kgs/cWMqeu Если вы считаете себя подходящим кандидатом для этой позиции и хотите внести свой вклад в успех нашей компании, отправьте свое резюме на адрес электронной почты decoprimplus@gmail.com или свяжитесь с нами по телефону +373 69149694. Ждем вас в команде Decoprim Plus!

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni