Angajăm Specialist în Resurse Umane

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Organizarea și menținerea procesului de recrutare și selecție a personalului pentru pozițiile vacante. Arhivarea tuturor plăților peroanelor fizice (operatori)în baza de date a companiei Întocmirea contractelor de prestări servicii cu persoane fizice/juridice. Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă (angajarea, modificare și încetare a contractului individual de muncă,de sancționare,premiere ,diferite tipuri de concedii ect.) în conformitate cu solicitările parvenite în companie Asigurarea evidenței curente în registrele privind personalul și întocmirea tabelului de pontaj Evidența concediilor și elaborarea ordinelor Responsabilități în domeniul securității și sănătății în muncă a angajaților Cerințe față de candidat : Cunoștințe temeinice ale legislației muncii Studii superioare în managamentul resurselor umane ,drept, contabilitate sau alte domenii relevante Abilități bune de operare a calculatorului Nivel ridicat de responsabilitate și atenție Experiență la un post similar minim 1 an Cunoașterea limbilor română și rusă

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica