Angajăm manager în oficiu str Uzinelor 169a

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Promovarea imaginii companiei și a produselor comercializate de aceasta pe piață; Estimarea necesarului de materiale vândute pentru fiecare proiect, utilizarea programelor de calcul specializate Orientarea către client, atenție la detalii; Controlul procesului de facturare, încasare a banilor și de livrare a produselor; Candidatul ideal: vorbește fluent limbile româna și rusa are abilități de comunicare, vânzare, negociere; are capacitate înaltă de concentare și este rezistent la stres; are experienta relevanta pe o poziție similară (reprezinta un avantaj) Beneficii: salariu competitiv proporțional cu vânzările și efortul depus (intre 10000-20000 lei) pachet social, concediu plătit, bonusuri de performanță posibilitati reale de promovare. IMPORTANT! Adresa oficiului : Chisinau, strada Uzinelor 169A Regim de lucru : Luni-Vineri (8.30-17.30) Pentru mai multe detalii, nu ezita să ne contactezi ! Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: contact@ecoprofil.md cu mențiunea Manager vânzări oficiu.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana