Șef stație de alimentare cu combustibil r-nul Ștefan-Vodă, s. Talmaza

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Ștefan-Vodă
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - asigurarea controlului zonei de lucru în timpul descărcării combustibilului, participarea la descărcarea cisternei, verificarea sigiliilor, calităţii combustibilului şi completarea documentelor de însoțire conform datelor privind descărcările efectuate; - măsurarea rezervelor de combustibil și verificarea contoarelor de la pompe după încheierea fiecărei ture; - asigurarea funcționalității din punct de vedere tehnic a staţiei de alimentare; - luarea măsurilor în vederea menținerii ordinii și curățeniei în zona de lucru în conformitate cu standardele companiei; - asigurarea deservirii adecvate a clienților conform standardelor stabilite, dar și participarea nemijlocită la procesul de deservire; - conducerea angajaților stației de alimentare aflați în subordine; - gestionarea activității marketului şi cafenelei de pe lîngă stația de alimentare. Așteptări privind nivelul de calificare și abilitățile candidatului: - studii superioare (tehnice, economice, manageriale); - cunoștințe bune de operare PC (MS Office); - cunoașterea limbilor rusă și română; - competențe în domeniul organizării activității, conducerii echipei, soluționării situațiilor de conflict; - cunoașterea bazelor contabilității (constituie un avantaj); - experiența în vînzări sau deservirea clienților (constituie un avantaj); Compania oferă: - angajare oficială cu garantarea pachetului social integral; - compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice. Candidații interesați pot expedia CV-ul la adresa electronică: hr@bemol.md, cu specificarea postului vacant Șef stație de alimentare r-nul Ștefan-Vodă, s. Talmaza.   Vor fi contactați doar candidații selectați.

regiune Moldova Ștefan-Vodă

Bemol

Bemol

Proprietarul şi operatorul reţelei de staţii de alimentare cu combustibil "BEMOL" în Republica Moldova