В сеть кофеин требуется Ajutor Contabil /Помощник Бухгалтера с опытом и без опыта, возраст любой

10 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Full time
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Chișinău mun.
Regiune
Rus, Rom
limba

Responsabilitati: - Emiterea şi evidenţa facturilor fiscale; - Experiență în domeniu; - Cunoașterea calculatorului (Excel, Word) și softului 1C; - Procesarea platilor in sistemele de internet banking; Ce vă oferim: - Serviciu permanent în companie stabilă; - Salariu decent la timp; - Un colectiv prietenos; - Angajare oficială și pachetul social în conformitate cu legislația RM. Обязанности: - Выставление и учет фискальных счетов-фактур; - Опыт работы в данной области; - Знание компьютера (Excel, Word) и программного обеспечения 1С; - Обработка платежей в системах интернет-банкинга; Что мы предлагаем: - Постоянная работа в стабильной компании; - Достойная заработная плата в срок; - дружный коллектив;можно без опыта обучаем - Официальное трудоустройство и социальный пакет в соответствии с законодательством Республики Молдова.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Administrator