HR manager

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: - Asigurarea angajării, formării și perfecționării personalului; - Urmărirea integrării și orientării în companie a noilor angajați; - Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă; - Planificarea şi raportarea activităţii. Cerințe față de candidați: - Studii superioare finisate; - Cunoașterea limbilor română și rusă; - Minim 3 ani de experiență în domeniu; - Experiență în angajări tip: Head - Hunting - Capacitatea de a înțelege comportamentul uman, de a conduce și motiva oamenii, de a lua decizii; - Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă. Compania garantează un salariu motivant, lucru într-un birou confortabil, colectiv prietenos. ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la adresa electronică: info@globalworking.md, cu mențiunea HR Manager și indicarea numărului telefonului de contact. Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Global Working

Agenție de recrutare cu cele mai bune oferte de muncă peste hotare.