Specialist Marketing si Promovare (SMM)

Până la 2 ani
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilitati: - Realizarea cercetarilor de piata si analiza rezultatelor; - Analiza ofertelor concurentilor si efectuarea studiului comparativ a ofertelor acestora; - Dezvoltarea politicii de preturi pentru produsele deja lansate pe piata si pentru cele noi; - Dezvoltarea politicii de cross selling si fidelizare pentru clientii; - Elaborarea strategiilor si politicilor de marketing ale companiei si implementarea acestora; - Mentinerea vizibilitatii brandului prin diferite campanii si evenimente; - Scrierea, editarea si corectarea textelor din materialele promotionale, ilustratii etc.; - Lucrul cu furnizorii pe partea de publicitate; - Comanda materialelor promotionale si coordonarea efectuarii acestora; - Plasarea si monitorizarea blocurilor de publicitate pe retele sociale; - Cresterea vizibilitatii continutului social al companiei; Cerinte: - Studii superioare de profil (Marketing, Relatii Publice etc); - Cunoasterea limbilor romana si rusa; - Creativitate initiativa si dinamism (capacitatea de a genera idei productive noi); - Buna cunoaştere a instrumentelor MS Office(Word, Excel, Power Point), Corel Draw, Photoshop, social media; Noi oferim: - Salariu motivant cu perspectiva de creștere și bonusuri pentru performanta; - Lucru intr-un colectiv tanar, ambitios si profesionist; - Angajare oficiala, pachet social complet; - Program de lucru: 5 zile pe saptamina sau part-time; - Libertate de creaţie şi perspectivă în dezvoltare profesională. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si ambitioasa, asteptam CV-ul pe adresa hr.retailshoes@gmail.com

regiune Moldova Chișinău mun.

Retail Group Company

Suntem o companie ce activeaza in domeniul comertului de incaltaminte si accesorii,care isi propune sa devina lider pe piata de profil din R. Moldova in urmatorii 3 ani. Scopul nostru este de a construi o retea nationala de magazine in R. Moldova care va oferi cel mai bun pret de pe piata de profil