Manager Vânzări Corporative

15 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele companiei. Identificarea și prospectarea de clienți noi, stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți. Monitorizarea și analizarea performanței vânzărilor, furnizând rapoarte și recomandări pentru optimizare. Negocierea și încheierea contractelor de vânzare. Cerințe: Experiență anterioară în vânzări. Abilități excelente de comunicare și negociere. Orientare către rezultate și atenție la detalii. Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu diverse departamente. Cunoștințe solide despre produsele/serviciile companiei și despre piața în care activează. Beneficii: Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță. Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei. Mediu de lucru dinamic și provocator. Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și entuziastă.

regiune Moldova Chișinău mun.

microcellsrl

Handlerkraft comercializează și livrează în toată Moldova o gamă largă de rafturi metalice pentru spații comerciale și industriale. De asemenea, oferim o gamă largă de stivuitoare și utilaje pentru manipularea și depozitarea mărfurilor.