Agent de aprovizionare

1
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitati: - Planifica, organizeaza si dirijeaza procedura de livrare a bunurilor si serviciilor de la furnizor la fabrica; - Planifica impreuna cu departamentele existente lista materialelor necesare pentru productie; - Comanda materiale, urmareste si asigura necesarul de material/servicii pentru diverse proiecte conform procedurilor existente; - Negociaza preturile si conditiile comerciale pentru tipurile de produse si servicii achizitionate; - Organizeaza procesul de livrare a marfurilor; - Stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii si partenerii; - Lucreaza cu baza de date interna pe partea de achizitii auxiliare productiei; - Pastreaza baza de date a furnizorilor si mentine colaborarea cu aceastea; Cerinte: - Studii superioare in domeniu; - Experienta profesionala, minim 1 an; - Cunoasterea limbii engleza - obligatoriu, franceza sau germane va fi un avantaj; - Responsabilitate,abilitati de comunicare si organizare; - Orientat puternic catre rezultate; Oferim: - Pachet social complet; - Salariu competitiv (stabil si platit la timp); - Pranz complex gratuit; - Transport in raza orasului gratuit;

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

Alpha Industries

Compania "Alpha Industries" lider pe piaţa europeană în producerea saunelor,cabinelor cu IR,solariilor şi hamamelor