Specialist serviciu personal

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Organizarea și participarea la procesul de recrutare a personalului; Elaborarea fișelor de post pentru salariați; Întocmirea tabelei de evidență a orelor lucrate; Evidența salariaților aflați în concediu de maternitate și în concediu de îngrijire a copiilor; Întocmirea actelor necesare la modificarea contractelor individuale de muncă ale salariaților; Perfectarea corectă a documentaţiei referitoare la lucrul cu personalul; Respectarea strictă a legislaţiei muncii şi altor acte normative ce reglementează lucrul cu personalul. Așteptări faţă de candidaţi: Studii superioare în domeniul managemetului resurselor umane / dreptului muncii; Experienţă în domeniul resurselor umane și cunostințe privind legislația muncii, constituie un avantaj; Cunoaşterea obligatorie a limbii română; Cunoașterea obligatorie PC (Word, Excel, 1 C Cadre, Internet); Responsabilitate, aptitudini de planificare, organizare; Entuziasm, seriozitate și spirit de inițiativă. Oferim: Salariu motivant; Pachet social și condiţii bune de muncă; Program de lucru full-time; Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră indicînd functia la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: arama.resurseumane@mail.ru Telefon:069260836 Persoana de contact:fabrica de mobila Arama

regiune Moldova Chișinău mun.