creatoor

Vînzător-consultant з/п не указана

Responsabilităţi de bază: * Comunicarea directă cu clienţii, prezentarea produselor existente în showroom; * Consultarea şi asistarea clienţilor în selectarea produselor optime pentru ei; * Vînzarea produselor, menţinerea și dezvoltarea relaţiilor cu cl

  • Стаж работы Нет опыта работы
  • Образование Среднее
  • График работы Полный день

Constructor calificat з/п не указана

Cerințe față de candidat: *Experiență în domeniu; *Capacitatea de a lucra în echipă *Realizarea comenzilor conform cerințelor de calitate și termenelor prevăzute; *Responsabilitate, prudență, punctualitate; Persoanele interesate sunt rugate sa apeleze l

  • Стаж работы До 2-х лет
  • График работы Посменный

Agent pază noaptea з/п не указана

Grafic de lucru: 1 peste 2, in ture de noapte 14 ore. Salariu: 4 800 lei. Persoanele interesate sint rugate sa apeleze la nr de contact - Iurie

  • Образование Среднее специальное

Sudor in Centru comercial з/п не указана

Angajăm sudor cu experiență Cerințe: - Experienta cu lucrarile din inox si alama; - Salariu în dependenta de calificare, calitatea și volumul lucrarilor efectuate,  - Capacitatea de a lucra in echipa si individual;  Oferim: - un post de muncă stabil;  -s

Cerințe față de candidat: *Experiență în domeniu; *Capacitatea de a lucra în echipă și individual; *Realizarea comenzilor conform cerințelor de calitate și termenelor prevăzute; *Responsabilitate, prudență, punctualitate; Compania oferă: *Posibilitatea

  • Стаж работы 3-5 лет
  • Образование Без образования