3316

Responsabilități: -deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, caracteristicilor produselor; -aranjarea produselor în vitrine,conform tehnicilor de mercantizare și urmărirea termenului de valabilitate a produselor; -efectuarea lunară a

  • Experiență Până la 2 ani
  • Învățământul Medii de specialitate
  • Orarul de lucru Full time

Muncitor depozit з/п не указана

Compania "VITAFOR "SRL angajeaza Muncitor depozit Compania oferă: Salariu motivant; Instruire gratuită; Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială); Graficul de lucru de lLuni-Vineri, Sâmbata-Duminica zile libere Atmosferă

  • Experiență Fără experiență
  • Învățământul Medii

Operator-manager з/п не указана

Operator-manager CERINTE: Studii medii / superioare; Experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica); Cunoștințe de utilizare PC (Excel, Word,1C); Atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare; Persoana di

  • Învățământul Superioare