Ella Art Grup

Compania “Ella Art Grup” este o companie tînără pe piața Republicii Moldova, care dăruiește momente de bucurie și fericire micilor patrioți ai țării.

Вакансии

Animator petreceri copii з/п не указана

Te consideri o persoană creativă și energică? Îți place să comunici și să ieși în evidență? Ești o persoană pozitivă și adori zîmbetele de copii? Ești gata de instruire și ești perseverent? Atunci te invităm în echipa noastră! Îți oferim pos

Office Manager з/п не указана

Compania ELLA ART GRUP SRL este în plină dezvoltare și își mărește echipa! Dacă ești ambițios și perseverent, atunci te invităm să faci parte din echipa noastră! Cerinţe: - Studii superioare; - Cunoașterea excelentă a limbilor română, rusă; - Bune c

Șofer - Manager comenzi з/п не указана

Se caută persoane tinere, responsabile și organizate care vor face parte din echipa noastră. Cerințe: - Permis de conducere categoria B - Experienta de conducere, minimum 2 ani; - Cunoaștere bună a orașului Chișinău; - Vorbirea fluentă a limbii rom

Chat Manager з/п не указана

Ella Art Grup SRL, care activează pe piață din 2013 caută Chat Manager - persoane comunicabile, amabile și dornice de a crește pe plan de vînzări. RESPONSABILITĂŢI: - Comunicare cu clienții prin rețele sociale; - Comunicare cu clienții prin chat-ul c

Operator consultant la telefon (pe ture) з/п не указана

Ella Art Grup SRL, care activează pe piață din 2013 caută Operator consultant la Telefon (pe Ture)- persoane comunicabile, amabile și dornice de a crește pe plan de vînzări. RESPONSABILITĂŢI: - Recepționarea apelurilor de intrare. Introducerea apel

Operator la telefon (Grafic 14-21) з/п не указана

Compania Avix Art Grup SRL angajează Operator la telefon - persoane comunicabile, amabile și dornice de a crește pe plan de vînzări. RESPONSABILITĂŢI: - Recepționarea apelurilor de intrare. Introducerea apelurilor în CRM; - Promovează produsele Compa

Contabil Asistent з/п не указана

Responsabilităţi principale: 1.Responsabil pentru evidenţa contabilă; 2. Efectuarea calculului corect al salariului muncitorilor; 3. Înregistrarea facturilor; 4. Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice; Cerinţe faţă