Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Inginer Electric Proiectant

2-3 года
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рум
языки

Atribuții de funcție: Inspectarea infrastructurii clienților; Analiza cerințelor funcționale ale clienților și formarea caracteristicilor tehnice și înaintarea propunerilor de implimentare; Proiecteaza instalatii Electrice curenti tari si curenti slabi; Realizarea documentatiei proiectelor de instalatii Electrice curenti tari si curenti slabi (parte scrisa si desenata). Realizeaza: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distributie, scheme monofolare etc; Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize; Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru obiectivele companiei Participa la intocmirea ofertei; Cerințe față de candidat: Studii superioare tehnice finalizate în domeniul instalațiilor electrice; Experiență minim 2 ani; Capacitatea de a lucra în echipă; Disciplină și corectitudine în activitate; Experiență de lucru în sistemul AutoCad, MS Office (Word, Excel, Visio) Abilitate de autoinstruire, acumulare de cunoștințe noi; Permis de conducere cat. B (prezintă un avantaj) Experiență in sistemul Dialux sau similar (prezintă un avantaj) Responsabilitate în executarea lucrărilor; Compania oferă Salariu atractiv; Un colectiv tînăr și prietenos Pachet social Posibilitate de creștere profesională Convorbiri telefonice corporative Program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri). Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: electroservicegrup@gmail.com cu tema: Inginer Electric Proiectant

pегион Молдова Кишинёв мун.