Soferi categoria B

1 600
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Посменный
График работы
Без образования
Образование
Германия
Страна
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - Verificarea mărfii si documentelor pentru livrare; - Executarea livrărilor in siguranța termenilor stabiliți; - Încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate; - Păstrarea automobilului conform cerințelor de întreținere; - La preluarea comenzilor, verifica corespondenta dintre numarul de colete, tipul coletului (punga , cutie , cos) , numerele facturilor (avizelor de insotire ,etc.) - Livrează comenzile clienților conform adresei de livrare; Avantajele sunt 1.Asigurare Medicală, 2.Asigurare Socială, 3.Bonus la salariu pentru tura de noapte, 4.Bonus la salariu pentru zilele de weekend si sarbatori lucrate Sună Acum Pe nr. de tel. 067269672

pегион Молдова Кишинёв мун.

ZARABOTKA

ZARABOTKA

Un apel către compania noastră este începutul noii tale vieți, cu o slujbă bună într-o țară europeană. Oferim cel mai complet pachet de angajare în Polonia și Germania