Compania "Agroforta-M" ofera postul vacant de Manager de vinzari.

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii

Responsabilitati de baza: - Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu; - Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar; - Urmareste atragerea permanenta a clientilor noi; - Indeplinirea planului de vanzari lunar si anual stabilit; - Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei; - Intocmeste periodic rapoarte, statistici etc. Cerinte fata de candidati: - Experienta de munca in domeniul vinzarilor sau a distributiei va constitui un avantaj - Cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel de comunicare avansat - Responsabilitate si punctualitate - Spirit de echipa, atitudine pozitiva - Utilizator PC (nivel mediu) - Permis de conducere - Masina de serviciu (va constitui un avantaj) Oferta companiei: - Loc de munca stabil si interactiv; - Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, impozite etc); - Posibilităţi reale de avansare:

regiune Moldova Chișinău mun.

Agroforta-M

Lider national in solutii inteligente de irigare