Consilier vînzări asigurări (în oficiu)

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - întocmirea contractelor de asigurare; - comunicarea eficientă cu clienții și companiile de asigurări; - menținerea legăturii cu clienții, acordându-le asistența necesară pe durata colaborării cu aceștia; - gestiunea portofoliului de clienți existenți. Cerințe: - limba de stat și rusă la nivel avansat; - persoană pozitivă, atentă la detalii, cu bune abilități de planificare, organizare și comunicare; - orientare spre rezultate; - experienţa în domeniul asigurărilor constituie un avantaj; Noi oferim: - Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă. - Contract individual de muncă + pachet social; - Salariu fix + % din vânzări; - Program de lucru: Luni-Vineri orele 09:00 - 18:00.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

CITY BROKER

CITY BROKER

Broker de asigurare-reasigurare