Tehnolog (brutarie Ciorescu)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

responsabilităţile tale: - coordonarea și supravegherea activității de producție în vederea realizării planului stabilit și a obiectivelor calității; - elaborarea reţetelor pentru produsele de panificație; - asigurarea aplicării reţetelor, respectarea modului de preparare şi participarea la procesul tehnologic; - testarea și validarea ingredientelor noi; - monitorizarea fluxului de producție în vederea îmbunătățirii metodelor de lucru și îndeplinirii programului de fabricație; - dezvoltarea produselor noi din categoria produselor de panificație şi optimizarea produselor existente în portofoliu actual; - instruirea personalului din subordine, având ca rezultat realizarea planului de producție stabilit și a obiectivelor calității; - elaborarea și afișarea instrucțiunilor de lucru; - propunerea soluțiilor de optimizare a proceselor monitorizate; ce așteptăm: - studii superioare de specialitate (tehnologia alimentară); - experienţă în domeniu ; - experienţă în coordonarea procesului tehnologic; - responsabilitate, orientare către rezultate, spirit de echipă; ce îți oferim: - carieră într-o companie în expansiune continuă; - pachet salarial și social stimulativ; - echipă prietenoasă; - mediu de lucru dinamic. Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md sau contactează-ne la și noi avem grijă să îți oferim detaliile. Te așteptăm în echipa Rogob!

regiune Moldova Chișinău mun.