Angajam agent vinzari

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Recepționarea comenzilor - Menținerea relațiilor cu clienții - Asigurarea disponibilității și plasării optime a produselor pe raft - Controlul asupra respectării conceptului de afișare a mărfurilor - Încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor Cerințe: - Experiență de muncă în domeniu constituie un avantaj - Cunoașterea și vorbirea a limbilor române și ruse - Abilități de comunicare - Insistență, perseverență și încredere în sine - Permis cat B. Oferim: - Angajare oficială - Salariu decent și motivant - Pachet social - Compensarea convorbirilor telefonice - Posibilitatea de a avansa în carieră - Automobilul companiei. Expediați CV dvs. la adresa de e-mail hr@aquatrade.md cu indicarea postului în tema scrisorii.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

AquaTrade

AquaTrade

Casa Comercială «AquaTrade» cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova.