Responsabil de comunicare și asistent manager resurse umane.

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Învățământul
Bălți mun.
Regiune
Rom, Eng

RESPONSABILITĂȚI: - Participă activ la elaborarea strategiei de comunicare internă și externă; - Concepe, editează și distribuie materiale de comunicare interne și externe; - Este responsabil pentru organizarea evenimentelor interne și externe; - Participă activ la promovarea internă și externă a companiei; - Concepe și editează articole revistei interne; - Colaborează cu partenerii și cu furnizorii de servicii specifice. PROFILUL CANDIDATULUI: - Studii superioare în domeniul socio-uman; - Experiență pe poziție similară reprezintă un avantaj; - Cunoașterea limbii române și a limbei engleze - obligatoriu; - Competențe și aptitudini de utilizare a calculatorului; - Bună stăpânire a a pachetului Microsoft Office; - Abiității de comunicare și relaționare; - Responsabilitate, atitudine proactivă, inițiativă, dinamism. COMPANIA OFERĂ: - Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes; - Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției; - Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională; - Condiții de lucru la standarde europene. CUM APLICI: Expediați CV-urile în format EUROPASS cu specificarea poziției pentru care candidați la adresa: HR-Moldova@griller.at ICS "GEBAUER & GRILLER Cables & Wires EE" SRL . Str. Industrial 4, mun. Bălți

regiune Moldova Bălți mun.