Key Account Manager (B2B)

12 000 MDL
Зарплата, от
До 2-х лет
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Молдова
Страна
Рус, Рум, Анг
языки

Responsabilități: - Planificarea vizitelor la clienţii corporativi conform planului de activitate; - Realizarea targetului zilnic, săptămînal şi lunar; - Analiza necesităților clienților corporativi potențiali în vederea oferirii soluțiilor potrivite beneficiarului final; - Pregătirea, negocierea și încheierea contractelor către clienţii corporativi; - Gestionarea portofoliului de clienţi şi menţinerea relaţiilor de colaborare cu clienţiimexistenţi. Cerinţe: - Studii superioare; - Experienţă în domeniul vânzărilor minim 2 ani; - Cunoaşterea fluentă a limbilor română, rusă şi engleză; - Abilităţi excelente de comunicare, negociere; - Responsabilitate, perseverență, flexibilitate; - Orientat către client. Compania oferă un pachet salarial motivant (12.000 lei cu perspectivă de creştere) şi alte bonusuri, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă de profesionişti, training-uri de specialitate şi un mediu de lucru modern. Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa hr@starnet.md , cu specificarea postului – Key Account Manager (B2B).

pегион Молдова Кишинёв мун.

Departamentului Resurse Umane