Trainer pentru call-center

Responsabilități: - Instruirea angajaților (operatori call- center) în vederea dobandirii cunoștințelor, abilităților, atitudinii și comportamentelor necesare în activitatea lor curentă. - Asigură planificarea programelor de training. - Stabileste scopurile si obiectivele instruirii și / sau prezentarilor, precum și metodele de instruire. - Elaborează materialele de training, studiile de caz,etc. - Susține efectiv programe de training, in acord cu necesitațile si obiectivele companiei si ale angajaților. - Întocmește rapoarte de training . - Elaborează propuneri pentru alte nevoi identificate in timpul trainingului și face propuneri de dezvoltare. Cerințe: - Studii superioare, preferabil in stiințe socio-umane. - Experienţă profesională :minimum un 1 an de experienţă în domeniu in call-center. - Calificarea necesară: cursuri de specializare . - Atestat de formator –va constitui un avantaj. - Operare PC: Word, Excel, PowerPoint. - Fluență în limba: de stat, rusă,engleza mediu/avansat. Beneficiați: - Salariu motivant. - Se ofera intreg pachet social. - Echipă tinară,dinamică. - Program de lucru: Full-time Numar de telefon: 067334400 Persoana de contact: Olga E-mail: hr@viatel.md

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni

VIATEL

VIATEL

Контакт центр Viatel S.R.L