Manager vînzări prin telefon

Fără experiență
Experiență
Part time
Orarul de lucru
Medii incomplete
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Preluarea apelurilor telefonice: intrare /ieșire; - Prezentarea și promovarea serviciilor companiei; - Înregistrarea informației despre apel în baza de date. Cerinte: - Cunoaşterea fluentă a limbii române și ruse; - Cunoștințe operare PC; - Vorbire corectă; - Puterea de a convinge; - Abilități de comunicare; - Responsabilitate; - Toleranța la stres; - Experiență: nu este necesar. Noi oferim: - Instruire gratuita din partea companiei; - Creștere pe plan profesional; - Grafic de muncă de la 4 ore/zi; - Colectiv tinăr și dinamic; Locul de muncă se află pe adresa: mun. Chişinău, str. Calea Ieșilor, 10 Dacă doriţi să faceţi parte din echipa noastră, vă invităm să ne expediați CV-ul Dvs la adresa de e-mail: hr@viatel.md O informație mai detaliată despre compania noastră o puteți găsi pe: www.viatel.md Telefon de contact: 067 33 44 00 (Olga)

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni

VIATEL

VIATEL

Контакт центр Viatel S.R.L