Manager internet magazin / Менеджер интернет магазина

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Обязанности: - Продажа строительных материалов в интернет магазине - Консультация клиентов по телефону и в чате сайта - Подготовка и публикация фото и описаний новых товаров - Написание текстов на русском и румынском языках; - Размещение на сайте новостей и акций - Регулярное обновление информации на сайте; Основные требования: - Знания русского и румынского языков (в совершенстве); - Умение связно выражать мысли; - Искусство грамотно составлять тексты, креативность; - Внимательность, аккуратность, усидчивость, исполнительность, ответственное отношение к поставленным задачам; - Самоорганизованность и дисциплина; - Желание работать и получать новые знания - Уверенный пользователь ПК; - Желательны минимальные знания графических редакторов (Photoshop CS5, CorelDRAW) - Способность работать в коллективе. Условия труда: - Работа в офисе, 8-ми часовой рабочий день, - Официальное трудоустройство согласно ТК РМ, - Социальный пакет, - Достойный заработок, - Дружный, молодой коллектив, - Питание (в обед) за счет компании. ____________________________________________ Responsabilități: - Vinzarea materialelor de constructie si obiectelor sanitare (prin intermediul internet magazinului) - Consultarea clientilor prin telefon, realizarea vinzarilor prin telefon - Redactarea informatiei privind marfa postata pe paginile internet magazinului (descriere, caracteristici); - scrierea textelor de domeniu în limbile rusă și română; - postarea noutăților; actualizarea regulată a informațiilor pe pagina web. Cerințe principale: - cunoașterea limbilor rusă și română la perfectie - atenție, punctualitate, asiduitate, indeplinirea responsabilă a sarcinilor puse de conducere; - autoorganizare și disciplină; - dorinta de a lucra si a invata ceva nou - abilități bune de operare PC, - cunoașterea programelor de editare (Photoshop CS5, CorelDRAW) va prezenta un mare avantaj - capacitatea de a lucra în colectiv. Condiții de muncă: - lucru in birou, program de lucru ( 8 ore ); - angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM; - pachet social; - salariu motivant; - un colectiv tînăr și unit; - masa de prînz asigurată din contul companiei.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana