Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Urgent! Internet marketolog

Нет опыта работы
стаж работы
Полный день
график работы
Высшее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум, анг
языки

Responsabilități: - moderator de site; - creare de conținut informațional; - administrarea rețelelor sociale; - gesiunea parteneriatelor corporative. Cerințe: - posedarea limbilor romăna, rusă, engleza (citit); - posedarea avansată a calculatorului: MS Office, editor de imagini ș.a; - cunoștințe în marketing și/sau analiza web se vor aprecia; - Creativitate, comunicabilitate și seriozitate - obligator. Beneficii: - Lucrul într-o echipa tînără; - Salariu competitiv (negociabil), cu perspective de creștere, în dependență de performanțele profesionale obtinute; - Bonusuri în functie de performanțele obținute; Cei interesati sunt invitați să transmită CV pe email: office@aursoft.md

pегион Молдова Кишинёв мун.

Aursoft SRL

Aursoft SRL

Мы являемся компанией которая занимается разработками веб приложениями, а также сайтов, интернет порталов, веб-систем, интегрированных мобильные веб-сайты (WAP) и индивидуальных бизнес программных продуктов.