Vinzator consultant in salonul de mobila Creator Iu.Bors

Нет опыта работы
стаж работы
Полный день
график работы
Среднее
образование
Кишинёв мун.
регион
рус, рум
языки

Responsabilitati de bază: * Comunicarea directă cu clienții, prezentarea produselor existente în showroom; * Consultarea și asistarea clienților în selectarea produselor optime pentru ei; * Vînzarea produselor, menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții companiei; Cerințe fata de candidati: * Studii (inclusiv nefinisate); * Cunoasterea limbii ruse va constitui un avantaj; * Persoană pozitivă, cu un aspect fizic plăcut, deschisă catre comunicare și cunoștințe noi, cu ambiții de a se dezvolta pe plan profesional și în carieră; Oferta companiei: * Salariu motivant; * Echipă tînără, prietenoasă și calificată; * Posibilitatea de creștere în carieră și dezvoltarea profesională; *Condiții de muncă la standartele Europene; Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numărul de telefon 068997474/068454400 sau să expedieze CV-ul la adresa de email recrutare@creator.md

pегион Молдова Кишинёв мун.