Angajăm manager pe clienti

13 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare

Responsabilități principale: Dezvoltarea și implementarea strategiei de vânzări pentru clienții din segmentul HoReCa. Identificarea de noi oportunități de afaceri și atragerea de clienți noi. Menținerea relațiilor cu clienții existenți și asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a acestora. Monitorizarea performanțelor echipei de vânzări și îndeplinirea obiectivelor stabilite. Analiza pieței și a concurenței pentru a adapta strategia în funcție de tendințele actuale. Cerințe: Experiență minimă de 3 ani în vânzări, preferabil în sectorul HoReCa. Excelente abilități de negociere și comunicare. Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide. Orientare spre rezultate și atingerea obiectivelor de vânzări. Beneficii: Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță. Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră. Mediu de lucru dinamic și provocator. Dacă ești orientat catre a oferi servicii de inalta calitate in domeniu HoReCa și vrei să faci parte dintr-o echipă de succes, trimite-ne CV-ul tău.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

tatiana