Operator la mașini și utilaje secția de curățare și măcinare

8 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Sîngerei
Regiune
Rus, Rom

Atribuții: Punerea în funcțiune și oprirea utilajului de curățare și măcinare a semințelor; Monitorizarea utilajului în timpul procesului de separare a deșeurilor; Monitorizarea utilajului în timpul procesului de curățare și măcinare pentru evitarea situațiilor de defect; Efectuarea lucrărilor de întreținere, reparația și profilaxie a utilajelor; Asigurarea curățeniei zonei de lucru. Cerințe: Cunoașterea limbilor română și rusă; Cunoștințe tehnice despre operarea și întreținerea echipamentelor tehnologice de producție; Studii medii tehnice; Persoană responsabilă, cu abilități de rezolvare a problemelor tehnice; Experiență în planificarea și organizarea lucrului în echipă Salariul – de la 8000 lei Angajare oficială și pachet social complet Regim de muncă: de la 8:00-17:00. Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport Conditii moderne de munca. Locul de munca: r-nul Singerei, com. Chiscareni, s. Nicolaevca Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md Mobil 076617777 – director Dogoter Vladislav

regiune Moldova Sîngerei Periferie