Curier cu mașina companiei

11 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități de bază: încarcarea și descărcarea mărfurilor transportate; livrarea coletelor pe teritoriu or. Chișinău (terminal-oficiu poștal); lucru cu documentele însoțitoare. Cerințe: permis de conducere categoria B; capacitatea de a lucru cu documentele însoțitoare; experiență de lucru ca curier expeditor reprezintă un avantaj; cunoașterea limbilor române și ruse; capacitatea de a comunica cu clienții. Amplasarea locului de muncă: or. Chișinău, str. Voluntarilor 15/2 Oferim: grafic 3/2 (3 zile lucrătoare, 2 zile libere); angajare oficială cu asigurarea tuturor normelor sociale; condiții de muncă confortabile și atmosferă prietenoasă. Detalii la nr 078672277

regiune Moldova Chișinău mun.

Nova Poshtа

Nova Poshtа

„Nova Poshta” – este o companie ucraineană, fondată în anul 2001, care asigură serviciul de livrare rapidă a actelor, încărcăturilor şi coletelor pentru persoane fizice şi pentru business.