Electrician Montator (de automatizante pentru porți)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rom

Responsabilități: Montarea și instalarea echipamentelor de automatizare pentru porți; Diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice ale echipamentelor electrice și de automatizare; Întreținerea și verificarea periodică a sistemelor instalate la cererea clientului; Asigurarea respectării standardelor de siguranță și calitate. Cerințe: Calificare de electrician autorizat; Experiență în instalarea și întreținerea sistemelor de automatizare este un avantaj; Cunoștințe domeniul electric; Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenii limită. Beneficii: Pachet salarial atractiv; Program de lucru: Luni – Vineri 08:00 – 17:00; Disponibilitate pentru deplasări. Dacă ați studiat postul vacant până la capăt și înțelegeți că doriți să lucrați cu noi, trimiteți CV-ul pe adresa de email: resurseumane@dlr.md sau ne poți contacta la numărul de telefon: 078 777 037

regiune Moldova Chișinău mun.