Sofer Camion Moldova-europa-moldova

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Conducerea camionului pe rute prestabilite. Livrarea mărfurilor în condiții de siguranță și conform termenelor limită. Verificarea și întreținerea camionului înainte și după fiecare cursă. Completarea documentației necesare pentru livrare și transport. Respectarea normelor de siguranță și legislației rutiere. Cerinte: Permis de conducere categoria C-E. Certificat de competenta profesionala. Experiență anterioară ca șofer de camion (minim 2 ani). Pasaport MD sau RO Cunoștințe de bază despre întreținerea camioanelor. Abilități excelente de comunicare și organizare. Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona timpul eficient. Oferim: Salariu competitiv și bonusuri de performanță. Camioane bine întreținute DAF/VOLVO, EURO5 si EURO6 cu CISTERNA sau PRELATA inregistrate in Moldova. Pachet social Oportunități de dezvoltare profesională. Salariu achitat dupa fiecare cursa.

regiune Moldova Chișinău mun.

Petru